monduniq
M'onduniq
LT
Technologie Française KLIENTų APTARNAVIMAS +48 507 387 727

APIE GAMINTOJĄ

M’onduniq Cosmetiques Professionnel yra profesionali kosmetika priklausanti tarptautinei „DERMIE PHARM“ koncepcijai, turinčiai mokslinių tyrimų centrus ir produktų linijas įvairiuose Vakarų Europos šalyse. Didžiausia dalis šio prekinio ženklo yra sukuriama ir pagaminama Prancūzijoje. Ilgamečių tyrimų laboratorijų, kurios atidžiai kuria naujoviškas odos kosmetikas, patirties dėka, mūsų prekės ženklas gali pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės produktus. Dermatologinių bei hipoalerginių tyrimų procesas taikomas visiems mūsų produktams užtikrinant jų veiksmingumą ir patvirtinant deklaruojamas savybes. Produkto saugumo vertinimo procesas visiems vartotojams ir profesionalams dirbantiems su šiais gaminiais suteikia saugumo garantiją bei galimybę jausti pasitenkinimą naudojant saugius ir išbandytus produktus.

Visuose M’onduniq siūlomuose kosmetikose naudojamos aktyviosios medžiagos, kurios įgyjamos nekenkiant gyvūnams ar aplinkai. Laboratorijos, kuriant naujas formules naudoja aukščiausios kokybės žaliavas ir prieš produkto pristatymą pardavimui visos jo formulės yra išbandomos kelių kosmetologų bei dermatologų, tikrinant jų poveikį, struktūrą, kvapą ir pirkėjų pojūčius. Būtent tai leidžia sukurti galutinio produkto formulę, kuri pirmiausia yra labai efektyvi ir ją lengva naudotis kabinetuose.


Stengiamės, kad darbas su mūsų produkciją visiems specialistams būtų itin malonus, veiksmingas ir produktyvus. Siekiant patenkinti visus dabartinius ir būsimus bendradarbių bei klientų lūkesčius turime mokymo įstaigą, kuri pristato procedūrų naujovės bei kosmetikas taip pat moko SPA & Grožio salonų pardavimo gudrybių. Tai yra puiki galimybė keistis patirtimi ir įžvalgomis specialistų, dirbančių kosmetikos ir dermatologijos srityje.


Kilmės šalis: Prancūzija


Charakteristika: prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės profesionalių bei organinių grožio produktų gamyba laikantis aukščiausių standartų, suderintų su EN ISO 22716 rekomendacijomis. Gamyboje naudojamos sertifikuotos žaliavos ECOCERT ir ECOCERT GreenLife bei Qualité France. Patirtis kosmetikos gamyboje nuo 1996 metų remiantis gamyklą, kurios įkūrėjas yra Philippe Le Fur. Pramoninė zona užima daugiau nei 3350m² ploto.


Produkcija: 29460 Dirinon, France

Prekinio ženklo įkūrimas:
2012


Pavadinimo m'onduniq reikšmė: dviejų žodžių junginys ‘le monde’ (pasaulis) bei ‘unique’ (unikalus). Pilname vertime ‘unikalus pasaulis’


Cosmétiques professionnels – profesionalios kosmetikos


Kam skirti produktai: specializuotiems grožio salonams, SPA, estetinių poreikiui turintiems klientams.


Produktai: aukšta kokybė, inovacijos, aukštos kokybės produkcija, aukštos kokybės atrinktos ir sertifikuotos žaliavos, kruopščiai ir atidžiai ištirtos, naujos technologijos.
Kartu su mumis